"Podoba mi się idea propagowania tych suplementów bo są najlepsze. SUPLEMENT KI już przetestowałem w listopadzie - ogólnie cała rodzina (4 osoby) miała osłabiony system odpornościowy, ciągle jakieś infekcje dróg oddechowych. Najmłodsza córka (3 lata) praktycznie od urodzenia po kilka antybiotyków w roku i kaszel, który był prawie na okrągło. Jedno opakowanie SUPLEMENTU KI na 4 osoby wystarczyło by cieszyć się obecnie dobrym zdrowiem i samopoczuciem"

Sławek, Suwałki

***

"Miałem napisać jakie są moje odczucia co do działania suplementu, jestem bardzo zadowolony, że go mogłem nabyć i szczerze go polecam każdemu, kto czuje taką potrzebę wzmocnienia swojego organizmu (minęły mnie trzy choroby, ta trzecia lekko daje się we znaki, trochę bolą nogi, nieco kicham i trochę boli gardło ale to wszystko jest takie jakby przytłumione, zaznaczam, że nie biorę żadnych typowych leków). Nie wiem, być może jest to również spowodowane moją wiarą bo faktem jest, że mocno uwierzyłem w to co przeczytałem na waszwj stronie, co też czynię nadal szukając to tu to tam.(...)"

Ivo

***

"Zgodnie z umową kilka słów o moim przypadku. Otóż miałem w organiźmie za dużo żelaza. Doczytałem się, że tego się nie leczy a nadmiar jego stanowi posrednią przyczynę wielu schorzeń. Po kuracji SUPLEMENTEM KI zawartość żelaza w moim organiźmie ustabilizowała się. Gorąco polecam spożywanie tego preparatu. Sam na pewno jeszcze z pół roku będę go zażywał."

Piotr, woj. wielkopolskie

***

"Kiedy na przeglądzie zębów w dwa lata od ostatniej wizyty u dentysty okazało się, że nie mam żadnej dziury byłam zaskoczona (zawsze miałam słabe zęby). Dopiero przyjaciólka uświadomiła mi, ze to krzem, czyli składnik SUPLEMENTU KI. SUPLEMENT KI wzmacnia także zęby!"

Iwona, Gdańsk

Laboratorium Pierwiastków Śladowych Sp. Jawna
ul. Biskupia 38/6, 04-216 Warszawa, Polska,
tel./fax: +48-022 879 81 62

 
wejdź