Strona główna » Strony Ukryte » Suplement Ki Artykuł

 

Suplement Ki – „Dar Życia”        

Dzisiejszy świat zmusza nas do pospiechu, zapominamy więc o sobie, o swoim zdrowiu, nie zwracamy uwagi na sygnały organizmu nawołującego do zwolnienia tempa życia. Jesteśmy nastawieni na realizację zadań, osiąganie celów, brniemy do przodu zapominając o odpoczynku, o dobrze zbilansowanej diecie. Kiedy organizm odmawia nam posłuszeństwa zaczynamy odwiedzać lekarzy i leczyć się przyjmując często ogromne ilości leków a nasz organizm i tak z trudem staje na nogi. Każdy z nas oczywiście doskonale wie, że najważniejsza jest profilaktyka. Odpowiednia do potrzeb organizmu dieta, zdrowy tryb życia, unikanie sytuacji stresowych. Ale w dzisiejszym świecie nie zawsze jest możliwe unikanie rzeczy niekorzystnie działających na organizm. W naszym życiu pełno jest zanieczyszczeń, konserwantów, dodatków ale też wirusów i bakterii, które skutecznie nas osłabiają. W końcu dochodzi do sytuacji kiedy osłabienie i zatrucie jest tak duże, że pojawia się mniej lub bardziej poważna choroba. Warto więc wspomóc nasz organizm, aby lepiej sobie radził z trudami codziennego życia.           

Istniejący od niedawna na polskim rynku Suplement Ki jest unikalnym w skali światowej produktem, który może wspomóc nasz organizm w codziennym życiu, oraz skutecznie pomóc w leczeniu gdy już pojawi się choroba. Jest więc doskonałym elementem uzupełniającym leczenie klasyczne, szczególnie przy poważnych chorobach zwyrodnieniowych. 

 

Dlaczego Suplement Ki?

Formuła preparatu została oparta na recepturze starosumeryjskiej wykorzystującej dobroczynną moc trzech składników: złota, kryształu górskiego i magnezu. Warto podkreślić, że oprócz tych trzech składników preparat nie zawiera nic innego (konserwantów, dodatków smakowych i zapachowych, spulchniaczy, itd.) co w dobie dzisiejszej farmaceutyki jest rzadkością. Każdy z poszczególnych składników Suplementu Ki w specyficzny sposób stymuluje nasz układ odpornościowy, co w połączeniu doskonale wspomaga i regeneruje organizm nie dopuszczając do jego osłabienia w chwilach „przeciążenia”. Ponieważ Suplement Ki zawiera tylko podstawowe, niezbędne składniki - dostarczamy naszemu organizmowi tylko to, czego potrzebuje nie zaburzając jego naturalnej równowagi. Stymulujemy i wzmacniamy prowokując do samodzielnej walki z czynnikami zewnętrznymi.Suplement Ki to nie tylko unikalne połączenie trzech pierwiastków regulujących procesy biochemiczne naszego organizmu i uzupełniające braki mineralne. To także oddziaływanie na poziomie energetycznym trzech „pierwiastków życia”: złota, kryształu górskiego i magnezu, których właściwości wykorzystywali już starożytni. Niezwykłość Suplementu Ki polega więc na połączeniu dzisiejszej wiedzy medycznej ze starożytną wiedzą o uzdrawianiu. Dzięki temu Suplement Ki holistycznie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

 

Dlaczego złoto?

Starożytni wierzyli w cudowną moc uzdrawiania i w terapeutyczne właściwości złota. W Egipcie było ono używane w celach medycznych. Wierzono bowiem, że złoto przyczynia się do długowieczności. Pito więc płynne złoto trzy razy dziennie. Przywracało to młodość, wigor i leczyło wszelkie choroby. Złoto było stosowane w celach leczniczych także w starożytnej Persji, Arabii, Indiach, Chinach, wykorzystywali je Majowie i Aztecy. Chińczycy gotowali ryż ze złotą monetą w celu uzupełnienia niedoborów tego pierwiastka w organizmie. Arabowie do dziś stosują złoto w chorobach serca, palpitacjach, drżeniach kończyn oraz w stanach depresyjnych. Paracelsus zalecał stosowanie złota w terapii chorób wenerycznych, trądu, przy trudno gojących się ranach, w padaczce. Złotą nalewką kurował się Ludwik XI, a Maria Medycejska używała złota przeciwbólowo. Wszystkie te kuracje przynosiły pozytywnie zaskakujący skutek. W XIX wieku złoto wykorzystywano w leczeniu kiły, chorób zakaźnych i pasożytniczych, serca, gruźlicy. Już w XX wieku Edgar Cayce uważał, że złoto jest niezbędne do prawidłowej pracy gruczołów dokrewnych. Polecał kurację złotem przy leczeniu nowotworów, reumatyzmu, zapalenia naczyń i węzłów chłonnych, tarczycy, bielactwa, choroby Alzheimera i Parkinsona, alkoholizmu i chorób psychicznych. Chryzoterapia, czyli metoda leczenia złotem, znana od tysięcy lat była i jest powszechną metodą leczenia wielu schorzeń.Współcześnie złoto przede wszystkim ze względu na silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne jest szeroko wykorzystywane zarówno w medycynie jak i w kosmetyce. Klinicznie złoto stosuje się w chorobach reumatycznych, artretyzmie, chorobach układu krążenia. Preparaty złota hamują objawy chorób autoimmunologicznych wpływając na obniżenie wytwarzania histamin i prostaglandyn. Stosuję się je więc w przewlekłych alergiach i chorobach skóry: kolagenozach, łuszczycach, bielactwie, trądziku. Wspomagająco złoto ma zastosowanie w terapii nowotworów. Właściwości przeciwzapalne złota wykorzystywane są w leczeniu zapaleń narządów płciowych, w stanach zapalnych wątroby i oczu, w leczeniu ropni, przewlekłego kataru. Złoto bardzo korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego. Łagodzi bowiem stres, lęki i objawy depresji, w medycynie niekonwencjonalnej wykorzystuje się je do walki z uzależnieniami. Jest polecane osobom dorosłym i dzieciom mającym problemy z pamięcią, koncentracją i nauką. Poprawia nastrój i samopoczucie, przyczynia się do długowieczności.  Jak wiadomo, dostępne w Polsce gotowe preparaty złota stosowane doustnie, przeznaczone do powszechnego użytku zawierają bardzo niską zawartość złota.

Niezwykłość Suplementu Ki polega na tym, że dzięki zastosowaniu w jego składzie wysokiej jakości sproszkowanego i oczyszczonego mineralnego złota, zawiera TYSIĄC razy więcej złota w porównaniu z jakimikolwiek znanymi, istniejącymi w Polsce i na świecie suplementami opartymi o tzw. złoto koloidalne.

Stosowanie Suplementu Ki łączy więc w sobie zasady terapii złotem znane od wieków z osiągnięciami współczesnej wiedzy medycznej.
 
 
Dlaczego kryształ górski?
 
Podobnie jak w przypadku złota właściwości terapeutyczne kryształu górskiego są znane od wieków. Starożytni uważali, że kryształ górski jest kryształem lodu zamrożonym przez bogów i zesłanym na ziemię, stąd między innymi wiara w jego właściwości lecznicze i magiczne. Jako czysta odmiana kwarcu kryształ górski ma zastosowanie w litoterapii, czyli znanej od kilku tysięcy lat metodzie leczenia kamieniami. Kryształ górski wykorzystuje się więc przy leczeniu reumatyzmu, krwotoków, chorobach tarczycy, łagodzeniu napięć nerwowych i zawrotów głowy. Głównym składnikiem chemicznym kryształu górskiego jest krzem. Jest to jeden, zaraz po tlenie, z najważniejszych pierwiastków w przyrodzie. Krzem działa bardzo wszechstronnie na nasz organizm i jest niezbędny do prawidłowego przebiegu większości procesów zachodzących w naszym organizmie, działa bowiem jako katalizator w wielu reakcjach biochemicznych. Odgrywa istotną rolę w mineralizacji kości, w procesach regeneracyjnych chrząstki, zapobiega zwyrodnieniom stawów, łagodzi bóle stawów, usprawnia więc aparat ruchu. Pomaga w zachowaniu elastyczności naczyń  krwionośnych zapobiegając żylakom. Ponieważ wpływa na zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny jest szeroko wykorzystywany w kosmetyce i medycynie estetycznej. Zapobiega bowiem wypadaniu włosów, łamliwości paznokci, poprawia kondycję tkanki łącznej przeciwdziałając starzeniu się skóry. Zarówno przed wiekami jak i współcześnie, w litoterapii i ezoteryce kryształ górski uważa się za kamień stymulujący, dający dodatkową siłę, która sprawia, że organizm szybko wraca do zdrowia fizycznego i psychicznego.
 
W produkcji Suplementu Ki zastosowano oczyszczony i sproszkowany naturalny kryształ górski. Dzięki temu wykorzystano zarówno energetyczne działanie kryształu jak i chemiczne właściwości krzemu. Jednocześnie siła kryształu górskiego w połączeniu z uzdrawiającymi właściwościami złota pozwoliła stworzyć produkt, który stanowi wspaniałe remedium na zagrożenia jakie stwarza dla naszego organizmu współczesny świat.

 
Dlaczego magnez?
 
Preparaty magnezu są najczęściej zalecanymi i przyjmowanymi suplementami diety. Magnez jest bowiem niezbędnym dla naszego organizmu podstawowym pierwiastkiem „antystresowym” powszechnego stosowania. Dodając magnez do składu Suplementu Ki stworzyliśmy wszechstronny preparat pozwalający organizmowi szybko powrócić do znakomitej formy.Magnez, podobnie jak krzem uczestniczy w większości procesów biochemicznych zachodzących w naszym organizmie, tym samym jest więc biopierwiastkiem niezbędnym do życia. Wpływa na pracę mięśni, serca, układu nerwowego, przyczynia się do dobrego samopoczucia, zapobiega bezsenności, ma wpływ na wytwarzanie energii. Jest niezbędny w procesie zwalczania trwałego i silnego stresu zarówno emocjonalnego jak i fizycznego.  Jest również minerałem wspomagającym m.in. leczenie objawów stwardnienia rozsianego (SM). Ponieważ magnez jest bardzo łatwo wypłukiwany z organizmu, czemu sprzyja nadmierne picie kawy, herbaty, przyjmowanie leków, palenie tytoniu, prawie każdy z nas ma jego niedobory. Nawet niewielki stres powoduje ogromne ubytki magnezu w organizmie. Niektórymi objawami niedoboru magnezu są:  zmęczenie, nadpobudliwość, zaburzenia uwagi i koncentracji, nerwowość, niepokój, osłabienie, kurcze mięśni, zaburzenia kardiologiczne. Prawie każdy z nas odczuwa takie dolegliwości, a to znak, że powinniśmy jak najszybciej uzupełnić niedobory magnezu. Suplement Ki doskonale uzupełni niedobory tego biopierwiastka.
 
Tworząc suplement Ki w pełni wykorzystaliśmy wiedzę zbieraną od pokoleń, opartą na właściwościach leczniczych złota, magicznej sile kryształu górskiego oraz antystresowym działaniu magnezu. Złoto bowiem usprawni system immunologiczny, pomoże w schorzeniach reumatycznych, da siłę, witalność, długowieczność. Jednocześnie dzięki właściwościom wspomagającym procesy regeneracyjne jest nieocenione w końcowej fazie terapii prawie wszystkich schorzeń. Kryształ górski stymuluje, przywraca witalność, regeneruje, zapewnia szybki powrót do zdrowia. Magnez pozwoli pokonać zmęczenie, doda energii, szybko przywróci siły i chęć do życia. Suplement Ki jest zatem unikalną w skali światowej mieszanką minerałów, stanowiącą zarówno wspaniałą medycynę prewencyjną, jak i (w przypadku rozwiniętej już choroby) niezwykle skutecznym elementem wspomagającym leczenie oferowane przez współczesne nauki medyczne. Osoby przyjmujące Suplement Ki w celach wspomagajacych leczenie w wielu wypadkach mogą już po paru dniach zauważyć u siebie pozytywne zmiany zdrowotne. Osoby przyjmujące Suplement Ki profilaktycznie odczuwają poprawę samopoczucia, większą energię, jaśniejsze myślenie, lepszą koncentrację.Suplement Ki jest preparatem, którego receptura i technologia produkcji zostały opracowane w Polsce. Produkowany jest przez Laboratorium Pierwiastków Śladowych w Warszawie. Suplement Ki jest produktem zarejestrowanym i dopuszczonym do obrotu w Polsce. Dzięki formule proszku nie zawiera żadnych dodatkowych, szkodliwych składników. Jedno opakowanie Suplementu Ki wystarcza na ponad miesiąc stosowania, a przyjęcie jednego opakowania raz na pół roku jest doskonałą profilaktyką. Już jedno opakowanie pozwala bowiem oczyścić organizm z toksyn, poprawić samopoczucie, wzmocnić układ odpornościowy i wspomóc procesy regulacyjne, słowem zmobilizować organizm do większego wysiłku. Trzy opakowania przyjmowane co pól roku wspomagają leczenie większości chorób przewlekłych i zwyrodnieniowych. Dzięki sile złota, kryształu górskiego i magnezu  Suplement Ki jest wszechstronnym preparatem ogólnego stosowania pobudzającym organizm i nasz układ odpornościowy do wzmożonej walki z chorobą.

Laboratorium Pierwiastków Śladowych Sp. Jawna
ul. Biskupia 38/6, 04-216 Warszawa, Polska,
tel./fax: +48-022 879 81 62

 
wejdź